Autoambulanca në gjendje gatishmërie afër kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa situata brenda Kuvendit të Kosovës ka eskaluar me hedhjen e gazit lotsjellës nga partitë opozitare, afër ndërtesës së kuvendit vazhdojnë të qëndrojnë të parkuara dy autoambulanca.

Duket se frika nga eskalimi i mëtejm i situatës ka bërë që kujdestarët mjeksorë të qëndrojnë në gjendje gatishmërie dhe të ofrojnë ndihmën e tyre në rast nevoje./Gazeta Fjala/

Foto Gazeta Fjala

autoambulanca 2

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/autoambulanca-ne-gjendje-gatishmerie-afer-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala