Auditori, 15 mijë euro për servisim të automjeteve (Dokument)

Autori:Zekirja Shabani

Auditori i përgjithshëm, i cili i kritikon të gjithë zyrtarët e shtetit, se po shpenzojnë para të konsiderueshme të buxhetit për mirëmbajtje të automjeteve, nuk është aq dorështërnguar kur është në pyetje servisimi dhe mirëmbajtja e automjeteve të zyrës së tij.

Gazeta Fjala raporton se për tri vitet e ardhshme Auditorit të Përgjithshëm do ti kushtoj 15,036.63 euro servisim dhe mirëmbajtje e veturave në kompaninë  “AGS”, e cila është shpallur fituese e këtij tenderi./GazetaFjala/

auditori

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/auditori-15-mije-euro-per-servisim-te-automjeteve-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala