Atifete Jahjaga në Emiratet e Bashkuara Arabe

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka udhëtuar për një vizitë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Njoftimin për vizitën në Emiratet e Bashkuara Arabe, e ka bërë vetë Jahjaga përmes një postimi të shkurtër në rrjetin social Facebook. “Në Emirate për t’iu hapur rrugë investimeve dhe bashkëpunimit ekonomik me Kosovën”, ka shkruar Jahjaga.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/atifete-jahjaga-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala