ASK konfirmon djegien e tri veturave

Autori:Gazeta Fjala

Mbrëmë në orët e vona, janë djegur tri vetura të Agjencionit të Statistikave të Kosovës.

Lajmin për Gazetën Fjala e ka konfirmuar zyrtarja për komunikim me publik Hazbije Qeriqi .

“Tri veturat e ASK-së janë gjuajtur me mjete të forta në xhamat e prapëm. Nga këto boca të hedhura edhe ka filluar djegia e tyre”, tha ajo.

Qeriqi thotë se sigurimi i ASK-së ka njoftuar policinë e cila është duke hetuar rastin, dhe pasi mbledhje se të gjitha informative ky agjencion do të njoftoj opinionin përmes një komunikate për shtyp. /Gazeta Fjala/

askkk

askkkkk

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ask-konfirmon-djegjen-e-tri-veturave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala