Asisti më i bukur i të gjitha kohërave? (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kemi parë shpesh rafishata të bukura që edhe janë shndërruar në gol, por asisti që ka dhënë ky koeranojugor është me të vërtetë i jashtëzakonshëm.

Lee Hang-So tentoi të shënonte vetë por kur u kthye topi mendoi të bënte një veprim i cili rezultoi i jashtëzakonshëm.

Për shokun e tij të skuadrës ishte shumë e thjeshtë që të shënonte.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/asisti-me-i-bukur-i-te-gjitha-koherave-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala