Asgjë serioze në aksidentin e djalit të kryeministrit

Autori:Avdyl Pajaziti

Mësohet se djali i kryeministrit Isa Mustafa, Besniku është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka asgjë serioze nga aksidenti që ka pësuar sot.

Besniku ishte duke u kthyer nga një dasmën, kur kishte ndodhur aksidenti. Momentalisht Besniku është duke qëndruar në shtëpi dhe ka njërën këmbë pak të gërvishtur, por asgjë serioze. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/asgje-serioze-ne-aksidentin-e-djalit-te-kryeministrit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala