Asfalti që nuk qëndroj as tre muaj (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Rruga Shtime – Koshare u asfaltua afro tre muaj më parë. Por sic shihet në këtë video amatore, asfalti i kësaj rruge nuk i ka bërë ballë as një dimri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/asfalti-qe-nuk-qendroj-as-tre-muaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala