As këtë javë nuk ka seancë për Gjykatën Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli të martën pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës nuk ka dhënë asnjë detaj lidhur me atë se kur do të mbahet seancë plenare për krijimin e Gjykatës Speciale.

Veseli pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit përsëriti qëndrimin se me rëndësi është të ruhet uniteti i brendshëm dhe partneriteti me ndërkombëtarët.

Ndryshe, seanca e radhës e Kuvendit të Kosovës do të mbahet më 9 korrik.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/as-kete-jave-nuk-ka-seance-per-gjykaten-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala