As Albulena Haxhiu nuk arrestohet, policia nuk e gjen në shtëpi

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës të cilët që nga orën e mëngjesit ishin te shtëpia e deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu tashmë janë larguar.

Sikurse Albin Kurti as ajo nuk ndodhej në shtëpi, shkruan Kosova Sot.

Ndryshe, nga ta Donika Kadaj – Bujupi nga radhët e AAK-së, tashmë është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në Gjykatën Themelore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/as-albulena-haxhiu-nuk-arrestohet-policia-nuk-e-gjen-ne-shtepi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala