Arti i kopjimit në UP (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Duket sikur art nga largësia por ku afrohesh sheh që nuk është asgjë tjetër përveç mungesës së përgjegjësisë.

Përderisa disa studentë po vazhdojnë të protestojnë duke kërkuar afate shtesë në provime, ja çfarë ndodh kur mbahen provimet në Universitetin e Prishtinës, raporton lajmi.net.

Në Fakultetin Filologjik të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, në thuajse të gjitha klasat ka të shkruara, sa në mure edhe në banka.

Janë të të gjitha lëndëve pa dallim dhe është e paqartë se si nuk janë ndaluar ata përderisa vazhdimisht janë shtuar të shkruarat nëpër mure./ lajmi.net

IMG-20151102-00255 IMG-20151102-00257

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arti-i-kopjimit-ne-up-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala