Arrin Range Rover Sport i ri… (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Këtë javë nga Kahn Design arrin Range Rover Sport, i dekoruar me ngjyrë Volcanic Grey Satin me kontrastin Piano Black në kulm.

Kahn Range Rover Sport 3.0 – 400 LE Luxury Edition po ashtu është i zbukuruar me Black Label në grilat e para, me mbrojtësit 400-LE, me difuzorin e pasmë nga fibra karbonikë, me shenjat e zeza Khan, me dritat ditore LED, me sistemin e gazrave Crosshair, me komplet rrotat RS600 22 inçë, gomat 285/35/22.

Automjeti ka frerët në formë darësh me ngjyrë ari, ulëse dhe timon me lëkurë Herringbon dhe pedale alumini..

Kahn Range Rover Sport 3.0 – 400 LE Luxury Edition kushton 89.875 funte

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrin-range-rover-sport-i-ri-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala