Arrijnë përforcime të Policisë së Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

Afër objektit të Kuvendit të Kosovës ka filluar që të shtohet numri i forcave speciale të Policisë së Kosovës.  Gazetari ynë që gjendet aty pranë, njofton se një numër i tyre janë ndalur afër Komunës së Prishtinës, aty ku jo shumë metra më tutje gjendet hyrja e dytë e kuvendit./Gazeta Fjala

forca shtese 2222

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrijne-perforcime-te-policise-se-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala