Arrestohet vëllau i deputetetes së VV-së Shqipe Pantina

Autori:Gazeta Fjala

Nja nga të arrestuarit e më hershëm nga Policia e Kosovës është edhe vëllau i Shqipe Pantinës -Iliri njofton gazetari jonë nga terreni .

Sot gjatë ditës është arrestuar edhe djali i Pal Lekajt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-vellau-i-deputetetes-se-vv-se-shqipe-pantina/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala