Arrestohet Shqipe Pantina

Autori:Gazeta Fjala

 

Sapo u arrestua deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Shqipe Pantina.

Shqipe Pantina është motra e dëshmorit Hysen Pantina.

“Turp për Qeverinë që tani arreston edhe motrat e dëshmorëve”, ka shkruar  Faton Topalli në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-shqipe-pantina/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala