Arrestohet qytetari që pengoi punëtorët e KEDS-it  

Autori:Zekirja Shabani

Një qytetarë nga Gjakova që nuk deshi ti lejoj punëtorët e KEDS-it t’ia shkyqyn rrymën u prangos nga policia. Policia e Kosovës ka njoftuar se arrestuar një qytetaë në lagjen Dardani në Gjakovë pasi që i njëjti kishte penguar dhe fyer zyrtarët e KEDS-it të cilët ishin duke e ç’ kyçur rrjetin elektrik nga shtëpia e tij.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-qytetari-qe-pengoi-punetoret-e-keds-it/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala