Arrestohet prokurorja e krimeve të rënda Vahide Badivuku

Autori:Gazeta Fjala

Vahide Badivuku, prokurorja e krimeve të rënda, është arrestuar sot në orët e hershme të mëngjesit, raporton Koha.net.

Badivuku është arrestuar nga prokuroria speciale e Kosovës me dyshimin për keqpërdorim të detyrës zyrtare dhe krim të organizuar.

Badivuku ishte prokurore e rastit Gani Geci të dyshimtë për një vrasje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-prokurorja-e-krimeve-te-renda-vahide-badivuku/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala