Arrestohet personi që keqpërdori seksualisht një të mitur

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovë ka arrestuar një person në Prishtinë, i dyshuar për veprën “Keqpërdorim seksual i personave nën moshën 16 vjeçare”.

Sipas policisë, i dyshuari ka keqpërdorur seksualisht viktimën femër, shqiptare të Kosovës, të moshës së mitur.

Policia njofton se viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./Lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-personi-qe-keqperdori-seksualisht-nje-te-mitur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala