Arrestohet një person pasi kërcënoi profesorin e Fakultetit Juridik

Autori:Avdyl Pajaziti

Një persona është arrestuar në Prishtinë pasi ka kanosur verbalisht profesorin e Fakultetit Juridik.

Sipas Policisë, i dyshuari është arrestuar për pengim të personit zyrtar në kryerjen e detyrës. Ndërkohë, pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-nje-person-pasi-kercenoi-profesorin-e-fakultetit-juridik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala