Arrestohet një person në Vërmicë, kishte marihuanë me vete

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person është arrestuar në pikën e kontrollit kufitar në Vermicë.

Ai është arrestuar gjatë kontrollit në bagazhin e tij, është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancës së dyshuar narkotike të llojit “marihuanë” me peshë prej 170.6 gram.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-nje-person-ne-vermice-kishte-marihuane-me-vete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala