Arrestohet në Pejë hajni i rrezikshëm

Autori:Avdyl Pajaziti

Polica në Pejë bën të ditur se ka arrestuar B.S. (1990) nga fshati Studenicë të Istogut.

Ai dyshohet që i armatosur ka kryer disa grabitje javën e kaluar në Istog e rrethinë.

Policia ka njoftuar se do të ketë edhe arrestime të tjera për shkak se dyshohet se B.S. nuk ka vepruar i vetëm, raporton Koha.net.

I arrestuari me urdhër të prokurorit është ndalur në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-ne-peje-hajni-i-rrezikshem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala