Arrestohet Muhamet Kelmendi i AAK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pak çastesh është arrestuar në hyrje të Mitrovicës, anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muhamet Kelmendi.

Ai u prangos bashkë me dy persona të tjerë, transmeton Klan Kosova.

Ndërkohë, edhe vetura me të cilin udhëtonte Kelmendi është konfiskuar nga policia

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-muhamet-kelmendi-i-aak-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala