Arrestohet Ismet Abdullahu i AAK-së

Autori:Zekirja Shabani

Ish- kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ismet Abdullahu, para disa çastesh ka shtënë me armë zjarri ndaj disa personave të caktuar, bëjnë të ditur burime të Indeksonline nga vendi i ngjarjes. Abdullahu është përcjellur për në stacionin policor.

Rasti ka ndodhur afër selisë së partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Policia ende nuk ka dhënë detaje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-ismet-abdullahu-i-aak-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala