Arrestohet i mituri, theri me thikë një person

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Gllogovc është arrestuar një i mitur, pasi kishte therur me thikë një person.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ky rast ka ndodhur pas një mosmarrëveshje në mes të të arrestuarit dhe viktimës.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-i-mituri-theri-me-thike-nje-person/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala