Arrestohet edhe Ismajl Kurteshi

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Ismajl Kurteshi është arrestuar.

Atë disa minuta më parë e kanë nxjerrë jashtë ndërtesës së Kuvendit dy policë me rroba civile, raporton KP.

Ky deputet kishte ndezur gazin lotsjellës gjatë seancës së paradites. Pak më herët ishte arrestuar edhe Haxhi Shala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-edhe-ismajl-kurteshi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala