Arrestohet drejtori i arsimit në komunën e Prizrenit dhe 5 persona të tjerë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës, Njësiti për Krime Ekonomike ka arrestuar drejtorin e Arsimit në Komunën e Prizrenit Nexhat Çoçaj dhe 5 persona të tjerë, raporton Indeksonline. Indeksonline do t’iu mbaj të informuar për detajet në vazhdim./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-drejtori-i-arsimit-ne-komunen-e-prizrenit-dhe-5-persona-te-tjere/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala