Arrestohet Donika Kadaj Bujupi

Autori:Gazeta Fjala

Gazeta Fjala ka mësuar se në këto momente është arrestuar  shefja e grupit parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj Bujupi.

Ajo tashmë është dërguar në në Prokurorinë Themelore të Pallatit të Drejtësisë.

Për arrestimin e saj, dje Policia e Kosovës kishte lëshuar fletarrest./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-donika-kadaj-bujupi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala