Arrestohet deputeti Haxhi Shala

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe deputeti i Nismës për Kosovën, Haxhi Shala është arrestuar nga Policia e Kosovës. Arrestimi i tij është bërë për shkak të hedhjes së gazit në sallën e Kuvendit.

Këtë e kanë bërë të ditur për Gazetën Fjala burime të sigurta.

Disa orë më par është arrestuar edhe deputeti i VV-së, Fisnik Ismaili./Gazeta Fjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohet-deputeti-haxhi-shala/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala