Arrestohen tre serb që hynë ilegalisht në Kosovë

Autori:Zekirja Shabani

Në Leposaviq, pas hetimeve te zhvilluara, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj serbë, shtetas të Serbisë.

Të njëjtit dyshohet se kanë lidhshmëri me një rast të kontrabandimit të mallrave dhe se ilegalisht kanë hyrë në Kosovë, përcjell koha.net. Me urdhër te dyshuarit prokurorit dërgohen ne mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-tre-serb-qe-hyne-ilegalisht-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala