Arrestohen tre persona në Ferizaj, u gjindet marihuanë

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësitet patrulluese të Policisë së Kosovës kanë arrestuar tre persona pasi që pas kontrollit u është gjetur substancë narkotike, marihuanë, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, tek personat e dyshuar janë konfiskuar katër pako me këtë lloj substance të palejueshme.

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit lirohet ne procedure te rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-tre-persona-ne-ferizaj-u-gjindet-marihuane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala