Arrestohen tre aktivist të Vetëvendosjes

Autori:Zekirja Shabani

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se Policia e Kosovës ka arrestuar tre aktivist të kësaj lëvizje, Ylli Hoxhën, Premton Ibërdemajn dhe Uran Hasanin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-tre-aktivist-te-vetevendosjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala