Arrestohen katër persona, vodhën stoli në vlerë 10 mijë euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Katër persona janë arrestuar, pasi këta të fundit kanë kanë vjedhur stoli ari me vlerë deri në 10 mijë euro dhe dy mijë euro para, në shtëpinë e viktimës.
Rasti ka ndodhur në fshatin Dubravë në Kaçanik, me datë 25 të këtij muaji, meqë rast policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme, ka arritur të bëjë indetifikimin e këtyre personave të dyshuar për vjedhje.

Sipas Policisë, me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-kater-persona-vodhen-stoli-ne-vlere-10-mije-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala