Arrestohen dy zyrtarë komunal

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka arrestuar dy zyrtarë komunalë në orët e hershme të mëngjesit, pas një operacioni policor të zhvilluar në dy lokacione, në Prishtinë dhe Graqanicë.

Zyrtar të policisë kanë thënë operacioni në fjalë është ndërmarrë në kuadër të luftimit të korrupsionit dhe dukurive tjera negative, dhe nga të arrestuarit janë konfiskuar dëshmi dhe dokumente tjera të cilat mund të përdorën në procedurat e mëtutjeshme në gjykatë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-dy-zyrtare-komunal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala