Arrestohen dy veta për terrorizëm

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Han të Elezit i cili dyshohet për pjesëmarrje në luftën në Siri.
Sipas burimeve të KosovaPress-it, i dyshuari është arrestuar sot në orën gjashtë të mëngjesit.

Tek ky i dyshuar Policia ka gjetur dhe ka konfiskuar dy armë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-dy-veta-per-terrorizem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala