Arrestohen dy pjesëtare të Gjyqësorit në Kosovë

Autori:Avdyl Pajaziti

Burime të Indeksonline nga Prokuroria e Kosovës bëjnë të ditur se gjatë ditës së sotme Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra, pjesë e Gjyqësorit në Kosovë
.
N.H si dhe J.H, janë dy të arrestuarat nga Policia e Kosovës. Indeksonline mëson se dy të dyshuarat akuzohen për veprime që bien ndesh me ligjin.

Indeksonline së shpejti do ju sjellë dhe emrat e dy të arrestuarave./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-dy-pjesetare-te-gjyqesorit-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala