Arrestohen dy persona në Gjakovë për rrëmbim

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona nga Gjakova të cilët dyshon për rrëmbim dhe ngacmim të një personi.

Sipas të dhënave të policisë dyshohet se këta dy persona kanë rrëmbyer një person tjetër , i cili poashtu është nga Gjakova,dhe e kanë rrahur, mirëpo i rrëmbyeri ka arritur tu ikë rrëmbyesve.

Të arrestuarit me urdhër nga prokuroria janë nën mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-dy-persona-ne-gjakove-per-rrembim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala