Arrestohen dy biznesmenë në Tiranë

Autori:Gazeta Fjala

Dy biznesmenë janë arrestuar në Tiranë nën akuzën për ndërtim të paligjshëm dhe shpërdorim detyre.

Sipërmarrësit e arrestuar janë Bilal Hasaj 46 vjeç dhe Genti Ceno 44 vjeç.

Sipas policisë, firma e tyre po ndërtonte një objekt mbi kopështin botanic, por nuk ishte e pajisur me leje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-dy-biznesmene-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala