Arrestohen disa protestues

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka arrestuar disa protestues,  në rrugën “Xhorxh Bush” raporton gazetari i Gazetës Fjala.

Ndjekja e protestuesve po vazhdon edhe nëpër pjesët tjera në afërsi të kësaj rruge.

arrestime arre

arresti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-disa-protestues-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala