Arrestohen deputetët Rexhep Selimi dhe Fisnik Ismaili

Autori:Avdyl Pajaziti

Arrestohen deputetet e VV’së, Fisnik Ismaili dhe Rexhep Selimi, jashtë ndërtesës së Kuvendit të Kosovës.

Ndërkohë, Selimi nuk ka pranuar të hyjë në veturë të policisë, por ka shkuar deri në Stacion me veturën e tij i shoqëruar nga policia./Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-deputetet-rexhep-selimi-dhe-fisnik-ismaili/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala