Arrestohen 20 persona në 24 orët e fundit

Autori:Avdyl Pajaziti

20 të arrestuar, është ky bilanci që Policia e Kosovës, ka arritur vetëm për 24 orët e fundit.

Në raportin e saj thuhet se këta persona të dyshuar më parë janë arrestuar për shkaqe të ndryshme.

Vrasje në tentativë, posedim ilegal i armës, sulme, ngacmime dhe persona që kanë qenë në kërkim janë arsyet që policia ka bërë këto arrestime, por nuk jepen më shumë detaje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohen-20-persona-ne-24-oret-e-fundit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala