Arrestohe Ylli Hoxha dhe Fitore Pacolli

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mesin e të arrestuarve janë edhe dy zyrtarë të komunës së Prishtinës dhe anëtarë të Vetëvendosjes.

Ylli Hoxha asamblist i VV-së në komunën e Prishtinës dhe Fitore Pacolli nga zyra për Marrëdhënie me Publikun në komunën e Prishtinës.

Kjo është hera e dytë brenda një muaji që Hoxha arrestohet nga Policia e Kosovës

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestohe-ylli-hoxha-perseri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala