Arrestimi i pjesëtarëve të grupit të armatosur (video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Video që tregon personat e armatosur që u arrestuan nga policia maqedonase pas ditë luftimesh.

Kjo video e shpërndarë nga policia maqedonase jep pamjet e   pjesëtarëve të arrestuar të grupit të armatosur në Kumanovë.

Sami Ukshini, i njohur si Komandant Sokoli, Beg Rizaj, Dem Shehu dhe Muhamet Krasniqi- Komandant Malisheva, janë katër kosovarët që mbrëmë i janë dorëzuar policisë, 16 orë pas luftimeve në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestimi-i-pjesetareve-te-grupit-te-armatosur-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala