Arrestohet edhe Enver Hoti i Nismës

Autori:Gazeta Fjala

Së bashku me deputeten Teuta Haxhiu është arrestuar edhe Enver Hoti nga Nisma.

Hoti është deputeti i gjashtë i opozitës i cili u arrestua sot pasi që në sallën e Kuvendit  kanë hedhur gaz lotsjellës.

Më herët janë arrestuar edhe Shqipe Pantina, Donika Kadaj-Bujupi, Pal Lekaj dhe Besa Baftiu.

Sipas Policisë ata janë arrestuar për armëmbajtje pa leje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrestehoet-edhe-enver-hoti-i-nismes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala