Arrastiset i arrestuari, kapet pas tri orësh

Autori:Avdyl Pajaziti

Stacioni Policor Skenderaj ka raportuar se dje në orën 14:35 një i dyshuar, derisa ishte duke u dërguar nga Njësiti policor në Gjykatë – lidhur me një rast lëndimi të rëndë trupor i njëjti – ishte arratisur.

Njësiti policor rreth orës 19:45 e ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin, i cili me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje, thuhet në njoftim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/arrastiset-i-arrestuari-kapet-pas-tri-oresh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala