Armend Zemaj: “Na jemi këtu” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Armend Zemaj nga rradhët e LDK-së përmes një postimi në facebook ka treguar se ai, Lufti Zharku dhe disa anëtarë të tjerë të partisë së tyre janë në sallën e kuvendit./GazetaFjala/

Ai e ka përshkruar fotografinë me “Na këtu jemi”.

armend Zemaj

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/armend-zemaj-na-jemi-ketu-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala