Apple prezenton iPadPro me laps (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në prezantimet e sotme të cilat po i bën Apple, është prezentuar edhe iPadPro e cila do të ketë edhe lapsin e cila do të lehtësojë përdorimin e saj, transmeton Gazeta Fjala.

Inovacioni i lapsit do të jetë një lehtësim për ata të cilët mirren me artet vizuele.

Ndër prezentimet e sotme pritet të ketë edhe shumë befasi të tjera nga kompania më e vlefshme në botë Apple./GazetaFjala/

ipad

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/apple-prezenton-ipadpro-me-laps-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala