Apple edhe me aplikacione televizive

Autori:Avdyl Pajaziti

Apple është duke punuar në lansimin e shërbimeve të saj televizive.

Nga paisjet e tyre Apple, konsumatorët kanë qasje në Netflix, apo në show të tjerë, mirpo tani ata janë duke punuar në aplikacionin e tyre e cila përmban kanalet e saj televizive.

Ky aplikacion do të përmbajë rreth 25 kanale televizive duke përfshirë kanalet e njohura si ABC, CBS dhe Fox.

Abonimi në këtë aplikacion do të kushtojë 30 deri në 40 dollarë, dhe do pritet të lansohet në verë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/apple-edhe-me-aplikacione-televizive/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala