Aplikacioni i ri që po çmend përdoruesit e internetit

Autori:Avdyl Pajaziti

“Acapella” është apliakacioni më i ri për të cilin po çmenden të gjithë përdoruesit e internetit. Njerëzit realizojnë disa video duke i renditur ato në atë formë që aplikacioni ju mundëson një harmoni perfekte.

“Acapella” është lancuar vetëm para disa javësh dhe është rritur në mënyrë të shpejtë. Përfaqësuesit e saj thonë se tashmë i kanë 6 milionë përdorues.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aplikacioni-i-ri-qe-po-cmend-perdoruesit-e-internetit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala