Apeli ia konfirmon një muaj paraburgim Donika Kadajt

Autori:Gazeta Fjala

Shkalla e dytë, Gjykata e Apelit, ia ka konfirmuar një muaj paraburgim deputetes së AAK-së Donika Kadajt.

Avokati i Kadajt, Arianit Koci, ishte ankuar në vendim e shkallës së parë dhe priste i bindur se atë do ta lironte Gjykata e Apelit në Prishtinë, e cila në fakt la në fuqi aktvendimi i shkallës së parë, njofton Koha.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/apeli-ia-konfirmon-nje-muaj-paraburgim-donika-kadajt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala