Anton Berisha: Vetëvendosje s’mund ta keqpërdorë AAK-në

Autori:Gazeta Fjala

Anëtari i Kryesisë së AAK’së, Anton Berisha ka thënë se asnjë parti e as Vetëvendosje s’mund ta keqpërdorë Partinë e Ramush Haradinajt. Ai ka deklaruar se AAK asnjëherë s’ka vrapuar për proganizën apo për të dalë në pah por për të kundërshtuar marrëveshjet e dëmshme.

Sipas tij, Qeveria përmes veprimeve të dhunshme po e bën protagoniste Vetëvendosjen për të zbehur kauzën kundër marrëveshjeve.

Këto deklarata ai i ka bëre gjatë një interviste me portain Express.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/anton-berisha-vetevendosje-smund-ta-keqperdore-aak-ne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala