Ankohet në polici, protestuesit ia thyen xhamat

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person ka raportuar në polici në Prishtinë se më 9 janar ditën gjatë protestës së organizuar nga Opozita,  një grup personash kanë gjuajtur me gurë dhe gjësende të forta në drejtim të një objekti ku si pasojë i kanë thyer disa xhama dhe një kamerë sigurie.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ankohet-ne-polici-protestuesit-ia-thyen-xhamat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala